Samuk - nástupca značky BOSS

Na trhu už od roku 1996

Značka Samuk bola oficiálne založená vo Veľkej Británii a pôsobí na trhu už od roku 1996, nástupca značky BOSS. Stala sa novou érou vysokozdvižných vozíkov, čo sa týka technológie a kvality. Výrobcovia vysokozdvižných vozíkov sa zameriavajú na nové technológie, opierajú sa o skúsenosti svojich zákazníkov a spoľahlivosť. Počas 20-ročného vývoja sa stal Samuk renomovanou značkou na európskom trhu, obzvlášť v Spojenom kráľovstve a Írsku, vďaka vysokej kvalite produktov a prvotriednemu servisu.

Samuk vo svete
Samuk vo svete

Po roku 2000, keď sa výrobné stredisko presunulo do Číny, integrovali sa pôvodné technológie, skúsenosti, progresívne nápady s najlepšími zdrojmi a podporou produktov. V roku 2012 predstavil Samuk na britskom trhu novú značku Maximal. Spoločnosť tak dosiahla nový level pomocou dvoch produktových línií: Samuk a Maximal. Spoločným úsilím je dosiahnuť, aby boli vysokozdvižné vozíky Samuk na trhu široko uznávané, a tiež zaistiť progresívny rast vysokozdvižných vozíkov Samuk vo Veľkej Británii  i na ďalších európskych trhoch.

Samuk originál od roku 1996

Stratégia trvalo udržateľného rozvoja

Samuk predstavuje značku s pozitívnou stratégiou trvalo udržateľného rozvoja, preto by sa chceli so svojim vysoko kvalitným produktmi podeliť s viacerými partnermi na svetovom trhu. Predaj a marketing začal Samuk upriamovať tak, aby zvýšil svoj rozptyl, teda z Európy aj na medzinárodné trhy. Na základe toho bolo výrobné stredisko presunuté do  Číny. V roku 2015 bolo oficiálne založené v meste Hangzhou (Hangzhou Samuk forklifts Co., Ltd). Toto stredisko zodpovedá za medzinárodný obchod, marketing, servisnú podporu, náhradné diely a pod.

Samuk fabrika
Vysokozdvižné vozíky Samuk_aligatorr automotive

Výrobca s najkomplexnejším sortimentom

V súčasnosti predstavuje Samuk  jedného z výrobcov s najkomplexnejším sortimentom elektricky a motorovo poháňanej manipulačnej techniky ponúkanej na trhu. Samuk poskytuje svojim partnerom profesionálne riešenia v oblasti manipulačnej techniky na vysokej úrovni. Cieľom výrobcov je dosahovať spokojnosť na strane zákazníkov, poskytovať produkty vysokej kvality, upevňovať vzťahy so zákazníkmi, pričom chcú zachovávať tieto kvality aj počas ďalšieho fungovania v oblasti manipulačnej techniky.

Prečo Samuk?

  • nízke náklady na údržbu, tým pádom sa neohrozujú vašej zisky,

  • pri výrobe vysokozdvižných vozíkov zohľadňuje jedinečné požiadavky každého zákazníka. Práve to je dôvod prečo začal vyrábať vysokozdvižné vozíky odolnejšie, pohodlnejšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým,

  • Samuk má znalosti, zručnosti a skúsenosti, ktoré vám pomôžu vo výbere toho správneho vysokozdvižného vozíka,

  • má silnú, dobre zabehnutú a výborne prepojenú sieť s medzinárodnými partnermi na distribúciu produktov a služieb. Tým pádom každý zákazník dostáva prvotriedny servis a personalizované služby. To tiež znamená, že všetko čo potrebuje má na dosah ruky,

  • dodávateľský reťazec a sprostredkovanie je globálne hybnou silou pre komponenty a náhradné diely, ktoré sú vysoko kvalitné a cenovo konkurencieschopné. 

Z histórie

pokrok Samuku

Sir Neville Bowman-Shaw

  • uznávaný nestor britského priemyslu pre oblasť vysokozdvižných vozíkov
  • zakladateľ vysokozdvižných vozíkov Lancer Boss
  • značka Lancer Boss patrila v rokoch 1959 – 1994 medzi TOP 10 značiek vysokozdvižných vozíkov
  • zakladateľ vysokozdvižných vozíkov Samuk, ktoré sa vo Veľkej Británii stali od roku 1996 lídrom na trhu vysokozdvižných vozíkov
Menu