Príslušenstvo a doplnky

Spolupracujeme s Cascade Corporation

CASCADE CORPORATION navrhuje a vyrába širokú škálu výrobkov určenú pre manipuláciu s materiálom, ako sú vidlice, bočné posuvy, pozicionéry, čeľuste, ovládače, čeľuste na papierové role a ďalej špecializované príslušenstvo pre manipulačnú techniku do oblasti papierenského, nápojového, distribučného, stavebného a ťažobného priemyslu.

Cascade-Logo

Spoločnost CASCADE bola založená v roku 1943. Z pôvodne malej zámočníckej dielne sa postupne vyvinula firma stojaca na pozícii popredného svetového výrobcu, ktorým je dnes. Centrála spoločnosti sa nachádza v meste Fairview v Kanade. Europská divízia Cascade Corporation sa skladá z troch výrobných závodov umiestnených vo Veľkej Británii, Francúzsku a Taliansku. Počas uplynulých 60 rokov manipulácia s materiálmi získala vysoko sofistikovanú úroveň a stala sa dôležitou súčasťou priemyslu. Cascade zohrala významnú úlohu v tomto raste a rozvoji. 
V rámci výhradného zastúpenia ponúkame nosné vidlice pre vysokozdvižné vozíky všetkých modelov a veľkostí, ktoré spoločnosť CASCADE vyrába.

Pre bližšie informáce o produktoch výrobcu CASCADE postúpenie dopytu/objednávky nás kontaktujte: servis@aligatorr.sk

Navštívte stránky výrobcu CASCADE tu

Ponuka počas zimnej sezóny

Počas zimnej sezóny máme v ponuke pre vás aj SNEHOVÉ REŤAZE na VZV, SNEŽNÝ PLUH na VZV a ďalšie príslušenstvo.

  • Snehové reťaze od 99 Eur bez DPH
  • Snežný pluh od 999 Eur bez DPH

V prípade záujmu nám napíšte na servis@aligatorr.sk alebo nás kontaktujte na tel. č.: 0948 848 589.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Napíšte nám a my Vám radi obratom odpovieme.

Menu