Výkup vysokozdvižných vozíkov

Máte VZV, ktorý je vo Vašej firme nepotrebný?

Je nefunkčný alebo už málo využívaný?

Ak sa chcete zbaviť svojho nepotrebného vysokozdvižného vozíka, nedávajte ho do starého železa! Ponúknite ho nám a my sa už o jeho využitie postaráme. 

Ďalšou z našich služieb je aj výkup vysokozdvižných vozíkov. Časom vznikne viacero situácií v dôsledku čoho sa Vám vysokozdvižný vozík stane zbytočným, prípadne ho potrebujete nahradiť iným vysokozdvižným vozíkom, napr. potrebujte vyšší výkon, nosnosť alebo iný pohon. 

Ponúkame Vám možnosť svoj vysokozdvižný vozík odpredať za hotovosť, prípadne môžete získané finančné prostriedky využiť na nákup iného vysokozdvižného vozíka z našej ponuky vozíkov, buď nové VZV zn. Samuk, prípadne jazdené vysokozdvižné vozíky iných značiek, ktoré máme aktuálne skladom dostupné. V prípade, ak sa rozhodnete pre výmenu za druhý vysokozdvižný vozík hodnotu starého vozíka Vám priamo odpočítame z kúpnej ceny nového stroja. Vykupujeme všetky značky manipulačnej techniky v akomkoľvek technickom stave.

Výkup VZV_aligatorr.sk
Výkup VZV_aligatorr.sk

Čo potrebujeme vedieť pre výkup VZV?

  • výrobca a typ VZV
  • rok výroby VZV
  • počet najazdených motohodín
  • typ paliva (diesel, LPG, elektrický pohon)
  • stav (pojazdný, nepojazdný)
  • alebo nám zaslať fotografiu výrobného štítku a vysokozdvižného vozíka, kde si všetky potrebné údaje vieme nájsť na obchod@aligatorr.sk

Na základe týchto údajov Vás budeme následne kontaktovať, pričom si s Vami dohodneme termín obhliadky VZV našimi servisnými technikmi.

Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. č.: 0905 285 408.

Máte otázku?

Napíšte nám, radi Vám obratom odpovieme.

Menu