CST pneumatiky logo

Priemyselné pneumatiky CST

Pneumatiky CST sú distribuované viac než v 170 krajinách, značka CST pokrýva širokú škálu trhových segmentov. Produktová rada CST zahŕňa plášte a duše pre bicykle, motocykle, terénne automobily, osobné a nákladné automobily, vysokozdvižné vozíky, poľnohospodársku a záhradnú techniku.

Pneumatiky značky CST ponúka spoločnosť Cheng Shin Rubber Ind. Co. Ltd., výrobca tejto značky. Spoločnosť zamestnáva viac ako 30 000 ľudí. CST je najväčším výrobcom plášťov (i duší) pre bicykle na svete a ponúka produkty aj v mnohých ďalších kategóriách. CST je deviatym najväčším výrobcom pneumatík na svete. Bola založená v roku 1967 v meste Yuanlin v Taiwane zakladateľom Luom Jyeom.

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť rástla a rozšírila svoju pôsobnosť aj mimo Ázie, expandovala aj na nové trhy, nové segmenty. Rozšírila sa tak produktová rada pneumatík pre osobné automobily, autobusy, nákladné autá, ľahké nákladné autá, bicykle, motocykle, ATV (štvorkolky), závodné motokáry, priemyselnú a záhradnú techniku.

V niektorých krajinách pôsobí spoločnosť pod názvom Maxxis (dcérska spoločnosť). CST má pobočky v Číne, na Taiwane, Thajsku, Vietname, USA, Kanade, Veľkej Británii, Nemecku, Holandsku, Japonsku, Indii, Indonézii a Dubaji. V roku 2015 mala spoločnosť Cheng Shin celosvetové tržby vo výške viac ako 3,85 miliárd dolárov.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú emailovú adresu.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Menu