Zimná údržba VZV_aligatorr.sk

Nezostaňte v zime na holičkách!

Vážení zákazníci,

aj tento rok sme pre vás pripravili jesennú ponuku na preventívnu zimnú údržbu, ktorá trvá od 1. 10. – 29. 11. 2019. Na základe doterajších skúseností bežného pracovného chodu vieme, že údržbu pred zimnou sezónou si často firmy nechávajú na poslednú chvíľu, niekedy ju aj úplne vynechajú, čím si neskôr spôsobujú zbytočné výdavky alebo i možnú stratu pracovného stroja (vysokozdvižného vozíka). Preventívnou údržbou môžete tak predísť urgentným zásahom našich technikov, teda aj vzniku vyšších nákladov na opravu a vyhnúť sa zbytočným prestojom.

Jesenná ponuka 2019

Preventívna zimná údržba zahŕňa:

 • kontrolu kapacity batérie
 • meranie nemrznúcej zmesi v chladiacom systéme pred zimou
 • pri LPG systémoch – odkalenie a vyčistenie plynovej sústavy

V prípade využitia aktuálnej jesennej ponuky 2019 vám poskytneme 50% zľavu na nemrznúcu zmes.

Prijímanie objednávok na servis@aligatorr.sk alebo na tel. č.: 0905 285 408.

Opravujeme VZV všetkých značiek na našom trhu

Vykonávame opravu a údržbu na stroje:
Samuk, Yale, Hyster, Toyota, Cat, Mitsubishi, Nissan, Komatsu, Linde, Jungheinrich, Still, Combilift, Belet, BT, Desta, Hyundai, Clark, atď.

Máme mnohoročné skúsenosti so servisom rôznych značiek manipulačnej techniky vyskytujúcich sa na trhu. Vykonávame servisné opravy a dodávame k nim príslušné náhradné diely.

Prečo je údržba dôležitá?

Vysokozdvižný vozík by ste mali mať perfektnom stave, aby jeho funkčnosť zaistila hladký priebeh práce a bezpečnosť na pracovisku.

 1. kontinuálnou údržbou vysokozdvižného vozíka sa výrazne znižujú často vysoké výdavky na opravy
 2. vzniká možnosť zaistiť dlhodobú funkčnosť, tzn. vysokozdvižný vozík je dlhšie prevádzkyschopný, pričom opravy si môžete plánovať s predstihom, tak by sa optimálne prispôsobili chodu Vašej prevádzky
 3. pri dobrej údržbe a kvalitnom servise vidíme výrazné predĺženie životného cyklu vysokozdvižného vozíka a zaistenie jeho optimálneho výkonu
starý vozík

Opravy vykonávame priamo u Vás

Vykonávame viaceré činnosti od pravidelnej údržby cez menšie servisné zásahy až po rozsiahlejšie opravy realizované priamo u zákazníka. Pri náročných servisných úkonoch, vrátane generálnych opráv využívame servisnú dielňu priamo v sídle našej spoločnosti (v takomto prípade, zabezpečíme prepravu manipulačnej techniky, a v prípade záujmu môžeme počas doby opravy zapožičať náhradný vozík za veľmi výhodných podmienok).

Väčšinu opráv sa snažíme vyrieš, a najmä spojazdniť vysokozdvižný vozík v čo najkratšom čase, a to priamo u zákazníka. Dôležitá je pritom správna chybová diagnostika a správne vytypovanie poškodenej súčiastky, ktorú naši servisní technici následne objednajú. V prípade menších opráv je dodanie náhradných dielov a následné vykonanie opravy do 48 hod. (v prípade urgentu do 24 hod.).

Prevádzame opravy na:

 • vysokozdvižné vozíky motorové /diesel, benzín, LPG/
 • vysokozdvižné vozíky elektrické
 • elektrické nizkozdvižné a ručne vedené paletové vozíky
 • paletové zakladače /reach trucky/
 • veľkotonážne vozíky /big tracky/
 • kontajnerové vozíky /reach stackery/

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku

Menu